Кошик
8 відгуків
Харків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
R16

Повернення та обмін

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».

Строки повернення і обміну

Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення для товарів належної якості

Перед тим як забрати товар на складі транспортної компанії або у кур'єра ОБОВ'ЯЗКОВО перевірте комплектацію та відповідність Вашого замовлення (кількість, модель, типорозмір шин,сезон шин ). Всі претензії по комплектації замовлення приймаються до моменту забору товару на складі транспортної компанії або у кур'єра. Стандартні гарантійні зобов'язання діють протягом одного року до мінімальної залишкової глибини протектора покришки, що визначається вимогами законодавства України.Повернути і поміняти шини, куплені в інтернет-магазині R16" можна протягом 14 календарних днів. Обов'язковою умовою є наявність товарного чека (товарної/транспортної накладної, касового чека) на шини. У разі відсутності таких шин на складі, продавець має право повернути сплачену покупцем суму. Важливо пам'ятати, що монтаж шини на диск позбавляє обох товарного вигляду і прирівнює до б/у товару, з-за чого монтувати шини не можна повернути або обміняти як новий товар. Підлягають заміні шини,

Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.